بستنی شیر مادر!!!!!

ما که بچه بودیم هله هوله های در دسترس از چند مدل مثل پفک نمکی مینو و نون قندی و چیپس معمولی و کیت کت تجاوز نمیکرد. بستنی هم یا یخی بود و یا کیم و قیفی!

اما امروزه ماشالا فقط 200 نوع چیپس و پفک با طعمهای مختلف در اختیار کودکان قرار داره که هر روز هم برتعدادشون اضافه میشه. اما این مدل بستنی دیگه به عقل جن هم نمیرسه:

بستنی شیر مادر!خجالتتعجبخوشمزه

بله درست شنیدین! بستنی که از شیر مادر ساخته و عرضه میشه!

ما که نخوردیم و نمیدونیم چه مزه ائیه و اونهمه شیر مادر رو از کجا میارن و چطور میدوشن و ......اما هرچی هست مقامات انگلیسی از حذف بستنی شیر مادر از منوی دسرهای رستوران‌های این شهر به دلیل غیربهداشتی بودن خبر دادند.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام شورای شهر «وست مینستر»، اعضای این شورا گزارش دادند که تاکنون دو مورد شکایت در رابطه با این بستنی‌ها که از شیر مادران تهیه شده، دریافت کرده اند و قصد دارند این بستنی را که به «بچه عجیب» معروف است، از منوی دسرهای رستوران‌های «لندن» حذف شود.

به گزارش ایسنا، یکی از مسئولان به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت این بستنی احتمال دارد حاوی ویروس‌های همچون هپاتیت باشد. 

این بستنی که جمعه گذشته در یک رستوران در لندن در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفت 14 پوند، معادل 23 دلار یعنی حدود 23000 تومان قیمت دارد و با وانیل و لیمو طعم گرفته است.

ای امان از آخرالزمان و اخبار و وقایع بی نظیرش! 

/ 15 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مادر

سلام خبر جالبی بود در کشوری که من زندگی می کنم چیزهای عجیب وغریب زیاد هست ولی این یکی رو دیگه نشنیده بودم.یادم باشه این دفعه که به رستوران می رم با دقت بیشتری منوش و نگاه کنم ضمنا اگر دوست داشتی به وبلاگ من هم سری بزن خوشحال می شم

رویا

بیتای عزیز باور نکن...این آقا مهرداد عشقش نکشه از هیچ کس حساب نمی بره.... سلام. خوبی شما؟

نعیمه

جدی میگید این دیگه چیه مگه میشه . البته شیر ها یبقیه هم همه از شیر مادر هستند اما مادر باید ببینیم چه گونه چهار پا است واینبار واقعا دوپاست .

چشم عسلی

سلاااااااااام من برگشتم با یه آپ تازه!!! فک کردی می ذارم منو به این راحتی ها فراموش کنی هان؟؟؟ بدو بیا که چایی تازه دمه!!! بدو امان ازین دقت نظر مهرداد خان که همیشه مطالب نابی رو می ذاره.. دستت درد نکنه!!! و چه جالب!!! یعنی می شه؟؟؟

آســـــــمانی با طعم خاک...

سلام ... نیمه شبتون بخیر... دیگه کاری نموند که انجام دادن ...[شرمنده][گاوچران] ممنون از حضورتون ... رمز گشای باهوش و قابلی هستین ...[چشمک] [فرشته][گل]

دل خاکــــــی

سلام... پنیرو شنیده بودم...یه اقایی که صاحب رستورانی بود..از شیر خانومش پنیر درست میکرده...[نیشخند][نیشخند] اینم از بستنی...احتمالا خامه و کره هم تو راهه.. فراورده های لبنی از شیر مادر... [نیشخند]

چشم عسلی

[گل]

گلی

عجب !!![نیشخند][نیشخند]