چه زود گذشت.......

امشب فقط به خاطر دیدن نوشته ها و  پاسخ به یکی از دوستان باوفای مجازی وارد نت شدم اما یادم اومد که به سالگرد تاسیس وبم نزدیک شده ام.

4 سال پپش تو همین روزها "اینجا ایران، من مرد!" متولد شد و به تدریج رشد کرد و به سرعت هم پیر و فرسوده شدیولآخسوال

در تمام این مدت به رغم فراز و نشیبهای فراوان، بهترین خاطره ای که در ذهنم حک شده یاد و خاطره دوستان خوبیه که با هم آمد و رفت پیدا کردیم و درد و دل کردیم و از راه دور کام ذهن همدیگرو  شیرین کردیم.

هرجا و در هر حالی که هستند بهترین آرزوها رو براشون دارممژه

 

/ 20 نظر / 77 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رويا

سلام..به خدا سپردمت برادر[لبخند]

فریبا (zane-shirazi.blogfa.com)

سال نو بر شما و خانواده گرامی مبارک باشد و امیدوارم دوباره به روزهای شکوفایی و جوانی برگردید.

خاطرات سپید من

سلام داداش گلم نوروز به کامتون سال خیلی خیلی خوبی داشته باشید

نعیمه

سلام برادر با وفا سال خیلی خوبی برات آرزو میکنم و ممنون از لطفت خیلی خوشحال شدم اسمتان را دیدم واقعا به یاد آوردن اون روزهای اول وبلاگ نویسی خاطرات شیرینی را به یاد میآورد امیدوارم به آرزوهایت رسیده باشی و همیشه شاد باشی .

zsa

مرا دختر خانوم می نامند مضمونی که جذابیتش نفسگیر است… دنیای دخترانه من نه با شمع و عروسک معنا پیدا میکند و نه با اشک و افسون. اما تمام اینها را هم در برمیگیرد… من نه ضعیفم و نه ناتوان، چرا که خداوند مرا بدون خشونت و زورِ بازو میپسندد. اشک ریختن قدرت من نیست، قدرت روح من است… اشک نمیریزم تا توجهی را به خواستهام جلب کنم با اشکم روحم را میشویم. خانه بی من سرد و ساکت است چرا که شور و هیجان زندگی با صدای بلند حرف زدن، و موسیقی گوش دادن، نیست… زندگی ترنم لالاییِ آرامش بخشی را میطلبد که خدا در جادوی صدای من نهفته است. من تنها با ازدواج کردن و مادر شدن نیست که معنا میگیرم من به تنهایی معنا دارم، معنای عمیقی در واژه دختر بودن است. اگر فرهنگ غلط و کوتاه نظری مرا ضعیفه بخواند باز هم قویتر از قبل از پشت همین واژه سربلند میکنم و لبخند میزنم… چرا که خداوند مرا دختر آفریده است و همین برای من کافی است…

دختر طوفانی

سلام...ممنونم از پیشنهاد خوبتون...حتما عملیش میکنم. یاعلی

رویا

سلام .. احوال شریف؟ آره منم اون لعنتی رو دوس داشتم[چشمک]

خاطرات سپید من

سلامم بزار اون عکس قشنگا و مطلب با حالا رو دیگههههههههه داداش من

رویا

سلام مهرداد.خوبی؟ ظهر عالی به خیر .تازه بیدار شدی ؟ [چشمک] مهرداد ..ازت توقع نداشتم .بابا تو حس زیبایی شناسیت عالی بود که ..این خانوم برای خودش دلبری بوده یه زمانی .. حالا از اون زمان هم که بگذریم به نظر من خیلی بامزه است هنوز هم ..نیست؟

رویا

شعر نزار رو توی گوگل پلاس دیدم و خیلی خوشم اومد ..لعنت..لعنت به اونا[چشمک]