بعد از مدتها باز هم زهرا امیر ابراهیمی و ......

زهرا امیر ابراهیمی، بازیگر جنجالی بعد از خروج از کشور اخیراً در خصوص فیلم غیراخلاقی منتسب به وی گفته است:قصه از آنجایی شروع شد که فیلمی‌که اسمش را مستهجن گذاشتند به من منتسب شد، بارها بازجویی شدم و بارها گفتم که این CD به من مربوط نمی‌شود، چنین اتفاقی به زندگی من بسیار ضربه زد.


وی در این مصاحبه که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است، گفته: مدتها تنها از خانه بیرون نمی‌رفتم، چون از عکس العمل مردم مطمئن نبودم، به من می‌گفتند باید فراموش شوی و من می‌پرسیدم چرا؟ چرا باید فراموش شوم؟


امیرابراهیمی سپس به تحلیل مشکلات جامعه ایران پرداخت و مدعی شده: ما اجازه نداریم بلند درباره عشق مان حرف بزنیم!
این بازیگر جنجالی اظهار داشت: خیلی ها فکر می‌کنند کادر شخصیت‌های و فیلم‌های صدا و سیما یک فرشته‌هایی لای زر ورق هستند که سریالشان را بازی می‌کنند و می‌روند در صورتی که اینها هم 90 درصدشان همان نوع زندگی مردم کوچه و بازار را دارند.
امیر ابراهیمی‌همچنین اظهار داشته: تک تک آدمهای ایران ممکن است در این اتفاقی که برای من افتاد، دست داشته باشند، ولی مردم ما خیلی مهربان هستند، شاید پشیمان شده باشند، شاید فهمیده باشند که چقدر من از این اتفاق ضربه خوردم و امروز دلم برای ایران تنگ شده!


گفتنی است زهرا امیرابراهیمی‌29 ساله است، وی با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی نرگس(1385) به شهرت رسید. وی همچنین در دو فیلم سینمایی "سفر به هیدالو" (۱۳۸۴) و "انتظار" (۱۳۷۹) بازی کرده است.میرابراهیمی‌پس از خروج از ایران ، در فرانسه سکنی گزید و در فیلم «زنان بدون مردان» ساخته شیرین نشاط و تاتر «رویای طاهرگان خاموش» به همراه شبنم طلوعی به ایفای نقش پرداخته است.


/ 24 نظر / 2445 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رویا

قبول مهرداد .ما پیشینه و فرهنگ خوبی داشتیم ولی منصفانه الان به دور و برت نگاه کن...الان کی هستیم و چی داریم؟ و اینکه به همین سونامی اخیر ژاپن نگاه کن.انسانیت رو ببین.فرهنگ رو... و مااااااااا ؟ زلزله ی بم رو یادت بیار!

رویا

موافقم باهات مهرداد...سياه ديدن خوب نيست ولي الان توي وضعيت خاكستري نيستيم...باور كن! و سلام!

چشم عسلی

سلام مثل همیشه نگاهت خاصه. موفق باشی

مریم

همینه دیگه ، خواهرو تحویل نمیگیری ، اینور سال بد شدی ، اینجوری حالت گرفته میشه ، وبت بهم میریزه ، حالا که اینجوری شد منم اینقدر خوشحالم اینجا بهم ریخته ..[شیطان][شیطان][شوخی][شوخی][زبان]

رویا

سلام مهرداد.خوبي؟ وبت به هم نريخته ولي بزرگ بودن عكسات يه كم نماش رو خراب كرده..كافيه يه كم عكسا رو و اندازه شون رو مناسب تر بكني!

چشم عسلی

مهرداد خان که قالب وبلاگت دل ما را برده من نفهمیدم کجا رو غلط املایی داشتم... باور کن!!!!!!!!!!

رویا

نه هر عکسی مهرداد![چشمک] سلام!

abadanman

سلام. اگر بیگناه بود، چرا الان اون طرف مرزهاست؟! و اکنون در آغوش بی-بی-سی چه میکنه؟! . . . نمیدونم. شاید این بنده خدا (فرج الله سلحشور) که یه چیزایی گفته بود، درست میگفت...

ناشناس

من كه حالم ازش به هم مي خوره...