مژده برای خانمها! بالآخره راهی برای نازک کردن دل آقایون سنگ دل و سرد پیدا شد!

هنوز مدتی از کشف ماجرای ملوس شدن آقایون نگذشته بود که کاشف به عمل آمد مشکل سرد احساس بودن و سنگدلی ما موجودات به زعم خانمها عجیب هم قابل حل شدنه!

تبریک به خانمهای عزیز! مشتلق یادتون نره!عینکمژه

و اما این هم اصل خبر:

"دانشمندان با استفاده از یک هورمون خاص توانسته اند تغییرات زیادی در احساسات مردان به وجود آورده و آن ها را مانند زنان دلسوز و حساس کنند.
محققان آلمانی هورمون اکسیتوسین را در بینی 24 مرد اسپری کرده و سپس تصاویر احساسی مانند یک کودک گریان ، یک دختربچه که گربه خود را در آغوش گرفته است یا یک مرد غمگین را به آنها نشان دادند.
سپس واکنش این افراد با گروه دیگری از مردان که این اسپری را دریافت نکرده بودند مقایسه شد.
دانشمندان متوجه شدند این اسپری چنان تاثیری روی احساسات مردان دارد و آن ها به گونه ای احساس همدلی و دلسوزی از خود نشان می دهند که در حالت طبیعی باید از زنان انتظار داشت.
اکسیتوسین هورمونی است که در هنگام بارداری زنان منتشر می شود و به آن ها در ارتباط برقرار کردن با کودک تازه متولد شده کمک می کند.
این تحقیقات که در دانشگاه بان انجام شده و در نشریه نوروساینس به چاپ رسیده است نشان می دهد که اکسیتوسین در احساسات انسان ها نقش بسیار مهمی دارد . قرار است این اسپری به زودی در اینترنت به فروش برسد."

حالا فکرشو بکنین اون مردایی که دارن ملوس میشن یه قوطی از این اسپری ها رو هم تو بینیشون خالی کنن! چه شود!!!!شیطان

مسئله:

اگر عکس 30زیر سال بعد گرفته شده باشد پیدا کنید: 

1- مردان داخل عکس را!چشمک

2- اشتباه تایپی روی اعلامیه ها را!یول

3- علت خنده این انسانها را (که نمیدانیم مرد هستند یا زن!)

پی نوشت:

از الآن به اون شرکتی که میخواد این اسپری ها رو وارد و توزیع کنه اخطار میکنم پورسانت بنده رو فراموش نکنه!نیشخند

/ 9 نظر / 18 بازدید
narsis

سلام .. [خنده] وای چه باحال بود . ولی به جای این اسپری که باعث ملوسی تر تر شدن آقایون میشه یه چیزی اختیار کنن که آقایون آقا باشن و در عین حال مثل آقا ها رفتار کنن و ناز خانوم ها رو هم بکشن و .. مطمئن باشن که خانوم ها هم درک می کنن و در مواقع لزوم ناز کش هستن ..[پلک] [نیشخند] ولی خیلی جالب بود .. فکر کن چه شود .. کی می خواد این اقایونی رو که ازین اسپری مصرف کردن رو جمع کنه .؟؟[خنده] جواب مسئله : 1. اون گوشه یه دونه مرد ملوس توسط اینجانب رویت شد .. مهردادی بگیرش تا در نرفته ..[نیشخند] 2. اشتباه تایپیش هم اینه که گفته ما زنان .. در حالیکه اینا خودشونم تشخیص ندادن زنن یا مرد [عینک].. فکر کنم دو جنسه ان .. [وحشتناک] 3. فکر کنم یه نظر خودشون رو تو اینه دیدن که خندشون گرفته .. [شیطان] در مورد پورسانتم خودم سفارشتو می کنم .. مهردادی یه وقت شیطون قولت نزنه بری ازین اسپری ها بگیری و مصرف کنی ..[زبان] بابای ..[گل] ای بابا اینجا همه ی شکل ها رو داره الا اون بابای غمگینه من اونو می خواستم خوب ..[افسوس] عیبی نداره خشک خشکی بابای ..

narsis

[نیشخند] رفتم دوباره فکریدم . میگما همچین بدم نیست این اسپری به شرطی که اقایون خیلی با احساس بشن و خیلی خیلی درک کنن همسرشون رو و بازم مطمئن باشن که خانومشون هم اونا رو درک می کنن .. خوب دیگه اگه بازم نظری داشتم میام .. بابای ..[ابله]

narsis

[نیشخند][خجالت] دوباره منم .. خوب نمیدونم چرا وقتی بابای می کنم حرفام یادم میاد ییهو ..[خجالت] میگما نه به اونکه سالی آپ نمی کردی نمه به اینکه امون نمیدی .. ای ول ..[مغرور] موفق و شاد باشی .[قلب] دیگه راستکی بابای ..

چشم عسلی

سلام دیدی دوم شدم... فقط حاضرم این جایگاه و به نارسیسی بدم... دست مریزاد گلی[گل] بابا بی خیال... کم ملوسن!!! حالا بیا دلسوزم بشن... البته فک کنم بدم نباشه ها!!! آخه جدیدا" آقایون سنگ دل شدن... از دیدن اشکای خانوما دلشون نمی سوزه تازه کیفم می کنن... به نظر من شایدی این اسپری ها بتونه یه کم دل سنگشونو نرم کنه[نیشخند][زبان][عینک] اسپری نه دلسوزی نمیاد به بازار... بسکه ما خانوما دل رحمیم... دل سوزیم... که یه موقع به خودمون میایمو می بینیم چقد هی گذشت کردیمو هی گذشت کردیمو به عنوان رفتار وجدانی... وظیفه... خب اشتباه کردی دیگه... برداشت شد!!![عصبانی]

چشم عسلی

سلام... جدی شد!!! مطلب جالبی بود دوست عزیز... به نظر من آقایون خیلی رحم دلتر ازین حرفان... خیلی لطیف و ظریفن.. شاید همه اینطور نباشن اما خیلی ها که من دیدم از بابام گرفته تا ... یه جورایی قلبشون کوچولوئه... دلشون محبت می خواد... شاید هیچوقت به روی خودشون نیارن و ابرازش نکنن اما اگه بهشون محبت کنی... یه محبت کوچولو ... هزار بار غیر مستقیم یادآوریش می کنن... البته شاید به این دلسوزیه ربط نداشته باشه ها... می خواستم بگم مردها خیلی قلباشون کوچولوئه... برخلاف ظاهر خشانت بارشون..[گل]

نیلا

سلام... ایول خیلی توپ بود... من آپممممممممممم[نیشخند]

سایه سپید

[خنده]تحمل مردای لوس و زنونه بدتر از تحمل سردیشونه!!!!!!![سبز]

narsis

[نگران] اول سلام .. دوم اي روزگاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار .. [افسوس]

سوتر وومن

[منتظر] هنوزم خسته اییییییییییییییی؟ بیام خستگیتو در کنمممممممممممم؟ خوب بلدم قلنج بشکنم هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا [ابرو]