قربونت برم امام رضا(ع) جونم!

یک خانم از جمهوری آذربایجان پس از زیارت حرم امام رضا (ع) در مشهد مقدس مسیر زندگی خود را کاملا تغییر داد.

"فاطمه فتحعلی اوا" خانمی که حرفه رقاصی داشت پس از بازگشت از مشهد و زیارت امام رضا (ع) به کشورش گفت: من نزدیک تر شدن به خدا را درک می کنم لازمه این کار ترک حرفه ام است و من تصمیم قاطع و راسخ خود را در این باره اتخاذ کرده ام.

وی افزود: دیدار از مشهد و زیارت یکی از بزرگترین رویاهای من بود.
اکنون مردم مرا "مشهدی خانم" صدا می کنند ... و من احساس خوشحالی بسیاری می کنم.

وی همچنین گفت که در هنگام نماز از خداوند خواسته است تا برای کنار گذاشتن شغلش به او کمک کند.فاطمه فتحعلی اوا افزود: شاید این درخواست من تعجب ها را برانگیزد اما من از خداوند خواستم تا بابی جدید را در برابر من بازکند تا دیگر به کار قبلی خود ادامه ندهم.


"فتحعلی اوا" ابراز امیدواری کرد که دیگر آذری ها هم شانس و فرصت زیارت حرم امام رضا (ع) را داشته باشند تا بتوانند به باور کامل خدا برسند.

منم شب تاسوعا یک ساعت حرم بودم! نمیدونین چه حال باحالی داشت!

اونجا جائیه که این پسر مهربون پیغمبر رحمه للعالمین(ص) جوری دست روی دل زائراش میذاره که ...............

اینجا که خانم فتحعلی اوا عکس گرفته طبقه دوم ترمینال فرودگاه مشهده که شب تاسوعا تقریباً تمام پروازهاش چندساعت تاخیر داشتن و بنده هم اگه میدونستم اینقدر علاف میشم میموندم تو حرم مولای عشق تا بیشتر از یک ساعت تو اون بهشت تنفس کنم!

اون شب با ۴ساعت تاخیر ساعت ٣صبح تاسوعا رسیدم خونه!

پی نوشت:

بد نیست اعتراف کنم اون شب اینقدر امام رضا(ع) حواسمو پرت کرد و هنگام ورود از باب الجواد(ع) شوکه شدم و قربون صدقه حضرت رفتم که چند ساعت بعد تو همین طبقه دوم ترمینال متوجه شدم فراموش کرده ام نماز بخونم!!!تعجبآخ

و این تنها سود تاخیر فراوان پرواز بود که فرصت داد فریضه رو انجام بدم وگرنه بدجور حالم گرفته میشد! فکرشو بکنین! آدم حرم مستحبی رو بره اما نماز واجب یادش بره!

/ 17 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
چشم عسلی

سلام دوست احوالاتت چطوره؟؟؟ امروز با باران چه کردی؟؟؟ به ما که خیلی حال داد... شما را نمی دانیم... آخر ما آن بالاها برف هم داشتیم... سوسو

چشم عسلی

سلام سوسو یعنی دلت بسوزه!!! هووووووووم... ما برف داشتیم شما نداشتین!!![چشمک]

elsa

سلام اپ کردم منتظر نظرای قشنگتونم خوشحال میشم سری بزنید[لبخند]

narsis

سهلام امیدوارم تو تصمیمی که گرفته مففق باشه و خدا هم کمکش کنه دلم مشهد میخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااد عجیبا غریبا ولی مثِ اینکه امام رضا نمی خواد [ناراحت] میسی جالب بود [گل] ایشالا بطلبه ما هم بریم منم تصمیم قاطع و راسخ خودم رو مبنی بر درس خوندن اعلام میدارم [نیشخند]

چشم عسلی

با گالری مصیب آپم! لا گل و شیرینی تشریف بیاورید لطفا" :دی

رویا

سلام. احوال شما؟ من ؟ هیچی ! سر سوزنی هم به این بانوی تپل مپل نرفتم[چشمک]

رویا

سلام.خوبین؟ چه خبر ؟ در باره ی رابعه باید به تذکره الاولیا رجوع کنید.تنها بانویی که اسمش بین اون همه مرد ثبت شده. رابعه از 4 میاد . از ربع عربی!

رویا

4 برابر [نیشخند] راستش تاریخ ادبیات ما تاریخ مذکره. اینکه واقعا زنان بودن و اراده ای بود که اونا رو حذف کنه رو نمی دونم ولی توی شعر بیشتر شعرای ما رد پای شاهد وجود داره. چرا؟ چون زن وجود نداشته و گرایش شعرا به شاهد بچه ها بوده. فکر کنم دکتر شمیسا یه کتاب شاهد و شاهد بازی نوشته بود که متاسفانه جمع شد ولی این نشون از غیبت زن در جامعه ی ماداره .

سایه سپید

وای اینو تازه خوندم...چقدر محشره خداییششششششششششش...الهی شکر...

سایه سپید

تعجب کردین چرا اینجام؟!خب دنبال همون پست خاص هستم دیگه[زبان]آخه لینکشو می دادین....لیست هم ندارین از کل مطالب که بتونم پیداش کنم دیگه