یک خانم از جمهوری آذربایجان پس از زیارت حرم امام رضا (ع) در مشهد مقدس مسیر زندگی خود را کاملا تغییر داد.

"فاطمه فتحعلی اوا" خانمی که حرفه رقاصی داشت پس از بازگشت از مشهد و زیارت امام رضا (ع) به کشورش گفت: من نزدیک تر شدن به خدا را درک می کنم لازمه این کار ترک حرفه ام است و من تصمیم قاطع و راسخ خود را در این باره اتخاذ کرده ام.

وی افزود: دیدار از مشهد و زیارت یکی از بزرگترین رویاهای من بود.
اکنون مردم مرا "مشهدی خانم" صدا می کنند ... و من احساس خوشحالی بسیاری می کنم.

وی همچنین گفت که در هنگام نماز از خداوند خواسته است تا برای کنار گذاشتن شغلش به او کمک کند.فاطمه فتحعلی اوا افزود: شاید این درخواست من تعجب ها را برانگیزد اما من از خداوند خواستم تا بابی جدید را در برابر من بازکند تا دیگر به کار قبلی خود ادامه ندهم.


"فتحعلی اوا" ابراز امیدواری کرد که دیگر آذری ها هم شانس و فرصت زیارت حرم امام رضا (ع) را داشته باشند تا بتوانند به باور کامل خدا برسند.

منم شب تاسوعا یک ساعت حرم بودم! نمیدونین چه حال باحالی داشت!

اونجا جائیه که این پسر مهربون پیغمبر رحمه للعالمین(ص) جوری دست روی دل زائراش میذاره که ...............

اینجا که خانم فتحعلی اوا عکس گرفته طبقه دوم ترمینال فرودگاه مشهده که شب تاسوعا تقریباً تمام پروازهاش چندساعت تاخیر داشتن و بنده هم اگه میدونستم اینقدر علاف میشم میموندم تو حرم مولای عشق تا بیشتر از یک ساعت تو اون بهشت تنفس کنم!

اون شب با ۴ساعت تاخیر ساعت ٣صبح تاسوعا رسیدم خونه!

پی نوشت:

بد نیست اعتراف کنم اون شب اینقدر امام رضا(ع) حواسمو پرت کرد و هنگام ورود از باب الجواد(ع) شوکه شدم و قربون صدقه حضرت رفتم که چند ساعت بعد تو همین طبقه دوم ترمینال متوجه شدم فراموش کرده ام نماز بخونم!!!تعجبآخ

و این تنها سود تاخیر فراوان پرواز بود که فرصت داد فریضه رو انجام بدم وگرنه بدجور حالم گرفته میشد! فکرشو بکنین! آدم حرم مستحبی رو بره اما نماز واجب یادش بره!