شب جمعه حدود ساعت 22:30 رفتیم پارک.

از بس شلوغه اون موقع میریم! اما حتی تو اون ساعت هم پیداکردن جا واسه پارک اتومبیل و فضای مناسب برای بازی بدمینتون با چالش مواجه میشه!

تا یادم نرفته بد نیست خدمتتون عرض کنم چندماهی میشه علاقه همیشگیم به بدمینتون که ریشه در دوران کودکیم داره رو عملیاتی کردم و از فرصتهای نه چندان فراوانم برای بازی کردن استفاده میکنم. جالبه که اون اوایل واسه پیدا کردن همبازی باید خواهش و التماس میکردم اما الآن ویروسشو طوری تو تن هرکی دور و برم استعدادشو داشته انداختم که اونها از خودم جلو افتادن و بیشتر از خودم بازی میکنن!!نیشخند

و از اون جالبتر اینه که این علاقه به دوستانشونم سرایت کرده و نهضت بدمینون بازی و به تبعش خرید راکت و توپ و گرمکن و....همینجور داره گسترش پیدا میکنه! البته نگرانی از این جهت وجود نداره چون از همون دوران کودکی کسی پیدا نشده بتونه آقا مهرداد رو تو این ورزش شکست بده!از خود راضی(نفس کش نبود؟)

در هر حال نمیدونم چقدر بدمینتون بلدین و بازی کردین و علاقه دارین اما باید عرض کنم هم  ورزش مفرح و هیجان انگیزیه و هم تقریباً تمام عضلات و اعضای بدن رو درگیر میکنه و به همین لحاظ مفیده!

اصلاً خودم تصور میکنم علت دفع اون سنگ کلیه 4 میلیمتری که چند ماه پیش پدرمو درآورد همین ورجه وورجه هایی بود که حین بازی کردم و شکر خدا از بزرگتر شدن سنگ جلوگیری کرد.(یادتونه ماجرا رو؟ براش پست گذاشته بودم! خدا نصیب گرگ بیابون نکنه!)

بگذریم!

حتماً تا حالا پیش خودتون گفتین بدمینتون چه ارتباطی با بلبل اونم از نوع بی دلش داره؟ 

الآن عرض میکنم:

موقع پارک ماشین صدای آواز بسیار زیبای بلبلی که روی یکی از درختهای اطراف توی اون تاریکی داشت چه چه میزد توجه همه مونو جلب کرد! این موقع شب؟ تو این تاریکی؟

ما که تا حالا ندیده و نشنیده بودیم این پرنده خوش الحان عاشق پیشه که الهام بخش بسیاری از اشعار عاشقانه شاعران پارسی گوی در طول تاریخ بوده، شب و توی تاریکی آواز عشق سر بده!

خلاصه بلبل عاشق رو ما با تعجب ترک کردیم و وقتی 1:15 بامداد جمعه اومدیم برگردیم خونه دیدیم هنوز با همون شدت و حدت در حال آوازخونیه!

منم که احساساتی! شروع کردم به قربون صدقه بلبله رفتن! قلب

یکی از دوستانم که این صحنه رو دید گفت: بیچاره آقا بلبله مثل اینکه جواب رد شنیده که اینطور نصفه شبی داره با سوز میخونه! و شلیک خنده حضار و.....

پی نوشت:

کسی تا حالا جواب رد شنیده؟چشمک