از همون جاده چالوس قشنگه که تو پست قبل از قبلی!!! تعریفشو کردم رفته بودیم نوشهر تو عید. کنار ساحل پر از جمعیت بود و هرکی به کاری مشغول!چشمک

بعد از قایق سواری و بادبادک بازی اومدم با گوشیم از بروبکس عکس و فیلم بگیرم که صدای زنونه ای خطاب به من فرمودن:

"آقای محترم از من عکس نگیر!"

از گوشه چشم دیدم ایشون بساطی در چندمتری ما پهن فرمودن و تنها نشستن! بعد از این فرمایش برای حفظ حجاب هم زحمت کشیدن عینک دودیشونو به چشم زدن! 

بهم خیلی برخورد! آخه:

١- نه سمت دوربینم با ایشون تلاقی داشت.

٢- نه ایشون خیلی خوشتیپ منگولی تشریف داشتن!خمیازه

٣- نه قیافه من به اینجور آدما میخوره!

خودمو کنترل کردم که تونستم به ایشون نگم: اگه میخواستم همچین کاری بکنم کم نیستن خانمایی که جلوی خوش تیپی مثل من فیگورم میگیرن تا ازشون عکس بگیرم!(خیلی حرفه بدیه؟ بدجور آتیشش میزد.نه؟ خوب شد نگفتم؟) 

خلاصه با گفتن استغفرالله به ادامه عکاسی خودم مشغول شدم و یه ربع بعد که تقریباً ماجرا رو فراموش کرده بودم و دیگه داشتیم از اونجا میرفتیم ایشون باز فرمودن:

"آقای محترم! چندبار بگم از من فیلم و عکس نگیر؟!"کلافه

منم که دیدم نخیر ایشون خودشونو «مگان فاکس» و «نیوشا ضیغمی» و «شیلا خداداد» و در مجموع ملکه زیبایی فرض میکنن در کمال احترام ٣ تن و نیم انرژی منفی سوار این جمله کوتاه کردم و گفتم:

"خیالتون راحت باشه!"عصبانی

به نظر شما چرا ایشون اینطوری فکر می کرد؟ من چه رفتاری باید با ایشون می کردم؟ اصولاً تو یه جای عمومی و شلوغ چطور میشه عکس و فیلم گرفت بطوری که نامحرم ناراضی توش نیفته؟!!!!سوالیول

پی نوشت: بعد از بازگشت و بازبینی فیلم وعکسها متوجه شدم خانومهای فراوانی در اون شلوغی و ازدحام نا خود آگاه تو حافظه گوشی من به یادگار موندن! اما حتی نوک بینی ایشون هم حضور ندارن!